Приз 15 тисяч гривень! Талановиту молодь Дніпропетровщини запрошують до конкурсу

КОНКУРС
02.09.19 - 16:19

Вже 3-й рік поспіль конкурс виявляє найталановитіших жителів області.

Призерів визначають в 11 категоріях: медицина, культура, журналістика, бізнес, героїчні вчинки та інші. За правилами, у кожній категорії не більше 5 переможців.

 

Наразі проводиться набір документів на конкурс. Після його закінчення усіх учасників, чиї документи відповідають необхідним критеріям, пропонують до онлайн-голосування. За його результатами, обирають 10 учасників у кожній категорії.

 

На фінальному етапі буде обговорення членів спеціальної комісії. Критеріями для визначення 5-х переможців є актуальність і соціальна значущість заходів, проєктів та компаній, їхня новизна та інноваційність, перспективність та результати.
Усі переможці премії отримають 15 тисяч гривень (без урахування податків) та публічне визнання. Ініціатором конкурсу є голова облради Гліб Пригунов.

 

«Цей конкурс був запроваджений, насамперед, для підтримки молоді. Саме тому вік учасників – до 35 років. Головна мета – дати молодим людям впевненість у тому, що вони потрібні державі, що саме вони – основа майбутнього цивілізованого українського суспільства», - розповів очільник Дніпропетровської облради.
Про деталі конкурсу ви можете дізнатися за посиланням.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: