Пильнуйте своїх діток! Цьогоріч 10 малюків потрапили до реанімації Обласної лікарні через падіння з вікон

СОЦІУМ
02.07.20 - 14:26

З початку 2020-го року 10 дітей потрапили до реанімації Обласної дитячої лікарні після падіння з вікон. Більшість з них – малюки від 2-х до 4-х років. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА.

«При падінні з висоти діти отримують серйозні політравми. Найчастіше – множинні переломи, забої грудної клітини та внутрішніх органів, черепно-мозкові травми, – розповів завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Обласної дитячої лікарні Сергій Єгоров. – Відповідальність за такі випадки, звичайно, на батьках. Саме вони залишають свою малечу без нагляду у кімнаті з відчиненими вікнами. Допитливі шибайголови залазять на підвіконня, спираються на протимоскітні сітки. Це надзвичайно небезпечно, бо сітки не витримують навіть найменшої ваги».

 

Лікар закликає батьків маленьких дітей бути пильними. Відчиняти вікна лише на провітрювання. Ще краще - встановити на склопакети спеціальну фурнітуру. Можна замовити віконні ручки, які зачиняються на ключ, або поставити обмежувачі відкривання.

 

Фахівці радять не ставити біля вікон меблі, щоб дитина не могла дістатися по них на підвіконня. Якщо квартиру слід провітрити, маленьких дітей не можна залишати самих.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: