Пилопридушення на "АрселорМіттал Кривий Ріг" недостатнє й неефективне, - екологічна комісія

ЕКОЛОГІЯ
07.08.20 - 12:29

5 і 6 серпня екологи обстежили території гірничо-збагачувального комплексу та шахтоуправління з підземного видобутку руди «АрселорМіттал Кривий Ріг». Перевіряли виконання заходів з пилопридушення, благоустрій та озеленення санітарно-захисних зон. В обстеженні взяли участь представники управління екології, Держпродспоживслужби, Держекоінспекції, громадських організацій «Екологічна рада Криворіжжя» і «Досить труїти Кривий Ріг».

Фахівці зафіксували факти запилення на складі окислених руд, що свідчить про недостатність та неефективність заходів з пилопридушення, - повідомляє міське управління екології.  

 

 

Тим часом шахтоуправління продовжує експлуатувати відкритий склад руди без будь-яких заходів з пилопридушення. І це ще не все - територія засмічена карантинними бур’янами, який ніхто не прибирає і ніяк не обробляє.  Стан санітарно-захисної зони шахтоуправління незадовільний, заходи з її упорядкування виконують не в повному обсязі.

 

 

До 31 грудня 2020 року на «АрселорМіттал Кривий Ріг»  мають закінчити розробку проєкту санітарно-захисної зони. Це входить до вимог, за яких підприємство отримало дозвіл на викиди від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. 

 

Комісія надала рекомендації, всі виявлені недоліки на підприємстві мають усунути упродовж 2-х тижнів.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: