Письменник Стівен Кінг підписав контракт з українським студентом на зйомку фільму

ЦІКАВО
19.02.20 - 14:54

19-річний український студент Валентин Лавренюк підписав договір зі Стівеном Кінгом за програмою Dollar Baby та всього за 1 долар викупив право на екранізацію його оповідання від 2008 року, - повідомляє ресурс yabl.ua.

Так, Валентин Лавренюк вирішив продовжити справу свого батька Сергія, генерального продюсера компанії Solar Media Entertainment, та придбав права на екранізацію оповідання Стівена Кінга.

 

Твір «Велотренажер» — розповідь про художника Річарда Сіфкіца, який намагається схуднути та їздить на тренажері в підвалі свого дому в Нью-Йорку. Чим більше Сіфкіц худне — тим частіше його переслідують дивні ілюзії.

 

У межах програми Dollar Baby Стівен Кінг за 1 долар ділиться своїми авторськими правами зі школярами та студентами-кінематографістами, щоб ті могли екранізувати його роботу. Схвальна відповідь на запит Валентина була отримана швидко. Однак таких контрактів укладається від п'яти до десяти щороку.

 

Американський письменник Стівен Кінг коментує продаж прав на екранізацію свого твору так: «Мені подобається, що у мене є можливість протягнути руку допомоги новачкам, так само як колись протягнули мені».

 

Права на екранізацію оповідання надають на рік, за умовами короткометражний фільм не можна викладати до мережі або транслювати на телебаченні. Випуск стрічки у широкий прокат буде можливий лише з особистого дозволу Стівена Кінга.

 

Валентин планує випустити короткометражний фільм за оповіданням до кінця цього року, це буде його дебютний проєкт.

 

Фото з сайту yabl.ua. та peoples.ru.

На фото Валентин Лавренюк.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»