Реконструкція басейну Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 добігає кінця

БЛАГОУСТРІЙ
31.07.20 - 9:58

Роботи у 50-метровому басейні Палацу водних видів спорту вийшли на завершальну стадію.

У басейні вже виконані ремонтні роботи в приміщеннях для тренажерів, завершують ремонт у роздягальнях та душових. Чаша басейну пройшла випробування, далі розпочнеться заповнення чаші водою з очищенням і фільтрацією, пусконалагоджувальні роботи. Також триває ремонт холу та закінчується виконання робіт із зовнішнього благоустрою, ремонт цоколя.
Ремонтується не тільки сама будівля, але й впорядковується прилегла до палацу водних видів спорту територія. Мер поставив завдання завершити всі роботи та підготувати басейн до запуску до початку навчального року.

 

«Місто вклало в цей об’єкт багато зусиль, було дуже непросто, адже басейн не ремонтувався десятки років, довелося замінювати практично все. По суті, ми будуємо новий сучасний басейн: з новою чашею, спортивними залами, оновленими комунікаціями, обладнанням, системою очищення води. Всі непередбачувані ситуації, які виникали під час демонтажу та ремонту, усунули. Це буде дійсно новий спортивний об’єкт з комфортними умовами для занять як дітей, так і дорослих», - сказав міський голова, оглянувши басейн.

 

Готове до старту нового сезону й футбольне поле зі штучним покриттям ДЮСШ №1, яке має сучасне світлодіодне освітлення, нову трибуну для уболівальників та роздягальні для футболістів. Також, замінена вся дренажна система поля і упорядкована територія навколо нього. 

У квітні 2020 року стартував перший етап робіт з реконструкції західної частини стадіону Металург, який також входить до спортивного комплексу ДЮСШ№1. Наразі триває перший етап, щоб перейти до реконструкції підтрибунних приміщень і спортивних залів, де займаються спортсмени, необхідно виконати зовнішні роботи, в тому числі з гідроізоляції.
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: