Ремонт 50-метрового басейну ДЮСШ №1 виконаний на 80%. Що зроблено?

БЛАГОУСТРІЙ
07.04.20 - 10:04

Ремонт 50–метрового басейну виконаний на 80% - чаша басейну заповнена водою та проходить випробування, - повідомляють в управлінні преси та внутрішньої політики.

Перебіг капітального ремонту Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1 проінспектував міський голова Юрій Вілкул.

 

На тепер, вже відремонтована покрівля на даху басейну, у підвалі монтують фільтри та обладнання для підігріву води, у всіх службових приміщеннях, роздягальнях, душових та у спортивному залі виконують завершальні оздоблювальні роботи.

 

Завершують капітальний ремонт внутрішніх систем опалення, вентиляції, водопостачання та водовідведення, силових та слабкострумових систем, які забезпечують функціонування будівлі Палацу водних видів спорту ДЮСШ №1.

Начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін доповів меру, що проводять ремонтні роботи з облаштування трибун для глядачів.

«Після вдалого випробування чаші басейну, будівельники перейдуть до облицювання кахлями. На об’єкті дуже багато роботи, яку з технічних та технологічних причин ми не можемо прискорити, але ми намагаємося не відставати», - сказав Катькін.

 

Паралельно з ремонтом будівлі, триває благоустрій прилеглої території - демонтаж тротуарної плитки, ремонт ганку та пандуса.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: