Режисер - виходець із Кривого Рогу - представив у рідному місті свій фільм «З України до Голлівуду»

КУЛЬТУРА
25.02.20 - 16:18

Учора в кінотеатрі «Олімп» відбулася прем’єра документального фільму «З України до Голлівуду», одним із режисерів якого став Станіслав Сукненко – уродженець Кривого Рогу.

Фільм з осені 2019-го року презентують у кінотеатрах та на фестивалях п овсій країні, а от у рідному місті режисера показали вперше.

 

Наш земляк є не лише режисером, а й автором сценарію фільму.

 

«З України до Голлівуду» – документальна стрічка режисерів Галини Кувівчак-Сахно та Станіслава Сукненка. Криворіжців зацікавила не лише кінострічка, а й сам режисер, чиє дитинство пройшло в сталевому серці України.

 

«Я дуже-дуже хвилююсь, незважаючи на те, що цей фільм вже показував багато разів на різних кінофестивалях. Ми зробили досить велике промо-турне західною Україною. Більше 10-ти міст були в наших планах. Але тут все видається особливим, оскільки моє дитинство пройшло в Кривому Розі. Мої перші кінофільми, перший досвід кінотеатру і бачення кінематографу формувалися саме тут», – розповів Станіслав Сукненко.

 

Стрічка розповідає про внесок українців у розвиток американської культури та мистецтва. Українські емігранти стояли біля витоків Фабрики мрій, ховаючись за псевдонімами, грали в кіно.

 

Перед прем’єрою Станіслав Сукненко особисто презентував стрічку.

 

Кінець фільму не є завершенням проєкту. Матеріалу, відзнятого в Голлівуді, як кажуть автори, вистачить ще на кілька фільмів. До того ж, мають наміри простежити український культурний слід ще й у Європі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: