Режисер Заза Буадзе готує продовження фільму "Червоний", знятого у Кривому Розі

        Українцям представили бук-трейлер кінороману Андрія Кокотюхи "Червоний. Без лінії фронту".

Це давно очікуване продовження «Червоного» - книги популярного літератора Андрія Кокотюхи, яка ще до успішної екранізації набула в Україні культового статусу. Загальний тираж видання досяг позначки 50 тисяч примірників.

Фільм режисера Зази Буадзе, знятий на криворізьких локаціях, було створено за підтримки Держкіно України. Він увійшов до ТОП-5 вітчизняних фільмів 2017 року.

Нагадаємо, картина вийшла на День незалежності 24 серпня 2017 року і вже має більше 3 мільйонів переглядів на Youtube.

Режисер стрічки Заза Буадзе знімав її у проваллях Кривого Рогу, залучаючи до масових сцен місцевих мешканців.

У нашому місті він особисто представив допрем'єрний показ фільму, подякував криворіжцям за допомогу й підтримку.   

Фільм «Червоний» отримав нагороду Української кіноакадемії «Золота дзиґа». Згодом його було адаптовано для незрячих глядачів за допомогою аудіодискрипції - додаткового звукового коментаря, який описує, що саме відбувається на екрані.

Повстанський командир Данило Червоний не пропав без вісти після зухвалої втечі з пекла табору смерті. Це – неймовірна історія. Але щоб краще зрозуміти, як вояку УПА вдалося вижити й перемогти в нелюдських умовах вічної воркутинської мерзлоти, маємо повернутися на десять років назад і зустріти Данила Червоного юним ліцеїстом, який лиш стає на шлях боротьби за нашу і вашу свободу. Його шлях по-своєму бачать та оцінюють друг юності Мирон, повстанка Марія, радянський диверсант та донька «ворога народу». Данило пішов на війну, де між ним та ворогами не проходить видима лінія фронту.

Тепер книга Андрія Кокотюхи побачить світ паралельно з проведенням зйомок однойменного фільму.

У планах режисера - зняти трилогію за сюжетом роману.