Рідні бійця 17-ї танкової Криворізької бригади Володимира Кулішова просять для нього звання Героя України (посмертно)

ПАМ'ЯТЬ
24.01.24 - 11:29

Рідні загиблого бійця 17-ї окремої танкової Криворізької бригади Володимира Кулішова просять присвоїти йому звання Героя України (посмертно).

Володимир стримував навалу окупантів ще з 2014 року, служив у лавах НГУ в м. Рубіжне Луганської області. З перших днів великої війни, 1 березня 2022 року, з честю і гідністю боронив країну на посаді оператора-дольномірника взводу протитанкових ракетних комплексів стрілецького батальйону 17 танкової бригади. 37-річний воїн поліг 6 грудня біля м.Часів Яр Донецької області від ворожого артилерійського обстрілу.

 

До війни Володимир Кулішов закінчив Металургійну академію, виховував з дружиною двох дітей і планував мирне майбуття.

 

«Він був люблячим сином, батьком та чоловіком. Але не зміг стояти осторонь захисту Батьківщини. Брав активну участь у бойових діях на Херсонщині, після звільнення Херсона та Берислава був направлений на Донецький напрямок, у с. Красна Гора. Був двічі поранений і контужений, але знову і знову повертався до своїх побратимів. Він ніколи не скаржився, що йому важко, а намагався підтримувати близьких і товаришів», - розповіла про Героя його вдова, Альона Кулішова.

 

Він люто ненавидів ворогів і не знав страху перед ними, будь якої миті готовий був виконати наказ і поділитися з побратимами останнім. Хто був з ним знайомим, говорили, що такі люди, як він, зустрічаються вкрай рідко. Ризикуючи собою, Володимир неодноразово рятував життя побратимів.
 

«Я пишаюся своїм чоловіком, а сини – своїм батьком-героєм, Батьком з великої літери. Володимир усе віддав за нас, за вільну Україну та мир, віддав найцінніше, що в нього було, - своє життя», - написала в петиції вдова бійця.

 

Уклін та шана, вічна пам'ять! Щоби нашому захиснику присвоїли звання Героя України, підпишіть петицію тут.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: