Рік умовно отримав 39-річний криворіжець за виготовлення та поширення комуністичної символіки

КРИМІНАЛ
30.09.20 - 14:24

Дзержинський районний суд Кривого Рогу покарав 39-річного криворіжця за виготовлення та поширення комуністичної символіки. Чоловіка засудили до 1 року позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік (тобто, умовно).

Торік у листопаді на ринку в Центрально-Міському районі криворіжець купив наліпки з зображенням георгіївської стрічки та привітаннями до Дня Перемоги, - повідомляє Криворізька місцева прокуратура №1.

 

Навесні 2020 року він вирішив власноручно виготовити паперові наклейки з комуністичною символікою та пропагандою цього режиму. 

 

4 травня біля супермаркету в Металургійному районі він почав розклеювати свої паперові листівки та наліпки. Увагу на порушення громадянином закону України звернули правоохоронці.

 

Під час досудового розслідування чоловік розкаявся та визнав обвинувачення. 

 

Як ми писали, у жовтні 2019 року Дзержинський райсуд виніс подібний вирок криворіжцеві, який з'явився у публічному місці в одягу з символікою СРСР.

 

Нагадаємо, з 2015 року діє Закон "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", який має на меті розвиток і зміцнення незалежної, демократичної, правової Української держави.

 

Заборонені: герби, прапори СРСР, УРСР, інших комуністичних країн, серп і молот, в тому числі у поєднанні з п’ятикутною зіркою, гімни СРСР або радянських республік, будь-яка символіка комуністичної партії, пам’ятки із зображенням партійних та радянських керівників, комуністичні гасла і цитати. Категорично заборонене використання георгіївської стрічки, яка нині для українського громадянина є символом російської агресії.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: