Рішення сесії: податкові канікули для бізнесу і кошти міського бюджету - криворізьким лікарням

ВАЖЛИВО
20.11.20 - 11:28

Сьогодні на позачерговій сесії міської ради були прийняті важливі рішення про податкові канікули для малого та середнього бізнесу терміном на 1 місяць та порятунок 5 міських лікарень.

Позачергова сесія була ініційована Костянтином Павловим для прийняття рішень про податкові канікули по місцевих податках для малого та середнього бізнесу, постраждалого від карантинних обмежень.

 

Також депутати прийняли рішення перерозподілити кошти міського бюджету на п’ять лікарень, які виявилися на межі закриття внаслідок припинення їх фінансування Національною службою здоров'я України через формальні зачіпки.

 

Обидва рішення були підтримані та прийняті.

 

Член виконкому  Костянтин Павлов підкреслив: «Місто допоможе підприємцям, не залишить без підтримки лікарні та медиків. Прийнято рішення направити міські кошти лікарням №№ 14, 4, трьом дитячим - №№1, 2  та дитячій стоматології. Там працює понад 500 людей, вони обслуговують близько 139 тисяч криворіжців. Їх припинив фінансувати Київ, щоб закрити у межах реформи Супрун. Також місто надасть допомогу малому та середньому бізнесу, в якому задіяно майже 40 тисяч криворіжців. Пакет підтримки включає повну відміну плати за землю, єдиного податку та податку на нерухомість, припинення перевірок інспекцією з питань праці. Це стосується й таких потерпілих від карантину сфер, як торгівля непродовольчими товарами, побутові послуги, громадське харчування, культура, спорт і низка інших категорій".

 

Кошти з міського бюджету екстрено направлені на порятунок п'яти міських лікарень.

Критична ситуація в них, як і в багатьох лікарнях країни, склалася через те, що з 1 квітня розпочався 2-й етап медреформи Супрун. З того часу місто не має ніякого відношення до фінансування лікарень  - їх зобов'язаний фінансувати Київ. Однак наприкінці року в Україні почалися зриви фінансування, тільки по Дніпропетровській області в критичній ситуації опинилися близько 20 лікарень. Таким чином, у межах реформи, проведеної з Києва, намагаються закривати багато медустанов.

 

Костянтин Павлов подякував усім, хто підтримав ці рішення сесії: «Коли непросто, Кривий Ріг завжди об'єднується. У сьогоднішній ситуації - це особливо важливо».

 

Як ми раніше повідомляли, НСЗУ припинила фінансування 14-ї лікарні через відсутність у її штаті лікаря-анестезіолога. У подібній ситуації опинились ще 4 лікарні Кривого Рогу.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: