«Різнобарвний світ». Криворіжців запрошують на виставку картин Інни Омельченко

КУЛЬТУРА
12.09.19 - 12:15

Сьогодні в Криворізькому виставковому залі відкрилась персональна виставка живопису Інни Омельченко «Різнобарвний світ». Ловити на пензлик витончені епізоди з навколишнього світу художниця вже 30 років навчає своїх вихованців.

Полотна мисткині сповнені світлом і радістю. А кольори – відкриті, «не замилені».

 

«Мабуть, як бачиш світ яскравим, соковитим, гарним, щасливим, так і малюєш», – каже авторка, викладач образотворчого мистецтва 4-ої музичної школи.

 

Настрій в роботах швидко знайшов стежку до сердець глядачів.

 

«Навіть осінні, зимові роботи – такі прозорі, приємні, викликають тільки позитивні емоції. Що найцікавіше, Інна Адольфівна – і художник, і педагог, тобто людина, яка не займається лише одним видом діяльності. Один з небагатьох педагогів, яка регулярно проводить персональні виставки», – зазначила викладачка образотворчого мистецтва 4-ої музичної школи Олена Васильєва.

 

Інна Омельченко разом з вихованцями постійно бере участь у навчальних і конкурсних пленерах. Перемога в останньому подарувала художниці подорож до Швейцарії.

 

Робота, відрядження, відпочинок для Інни – не привід відкараскатись від улюбленої справи. У неї завжди знайдеться час для етюда.

 

Акрил, олія, сміливий мастехін чи делікатний пензлик однаково підкорюються художниці, як і жанри живопису. Окрім пейзажів, до експозиції увійшли портрети та натюрморти.

 

Виставку можна переглянути протягом місяця за адресою: вул. Олександра Поля, 2.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: