Росіяни знову били по Нікопольщині: понівечені будинки, без жертв

ВАЖЛИВО
26.09.25 - 7:48

По Нікопольщині бив противник. Поцілив по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах. Там понівечені 3 приватні будинки, господарська споруда, теплиця. Зачепило лінію електропередач і газогін. На щастя, люди не постраждали, - ОВА.

Цієї ночі знову роботи вистачало в захисників неба. Вони знищили над областю 6 ворожих безпілотників. Про це повідомили в ПвК.

 

 

У Кривому Розі усі служби, комунальний транспорт, лікарні та соціальні установи - працюють.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: