Російські дрони знищили заправку на Дніпропетровщині, поранені дві працівниці

ВАЖЛИВО
18.05.26 - 11:54

Цієї ночі одразу кілька російських дронів атакували об’єкти «Нафтогазу» на Дніпропетровщині - влучили в автозаправний комплекс UKRNAFTA. Травмовані двоє працівниць, їм надають медичну допомогу.

Ворожий удар знищив і приміщення АЗК, і обладнання станції, – повідомили в Нафтогаз.

 

Цілком оцінити масштаби руйнувань через обстріли наразі неможливо. Усі атаковані об’єкти є цивільною інфраструктурою і не мають жодного стосунку до військових цілей, - підкреслили в Нафтогазі.

 

Автозаправні станції стали мішенями, на які полюють ворожі дронарі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: