Російський Санкт-Петербург атакували дрони: горить нафтовий термінал

СВЯТО
03.06.26 - 8:15

Та не такі вже й білі ті пітерські ночі. У російський Санкт-Петербург дружною зграєю залетіли з привітом демократичні дрони. Вони принесли вогонь на нафтовий термінал і в порт.

«Петербурзький нафтовий термінал» — один із найбільших морських терміналів рф із перевалки нафтопродуктів у Балтійському регіоні.

 

Сьогодні у "культурній столиці" відкривається «міжнародний» економічний форум, чекають на путіна з доповіддю про успіхи.

 

Місцеві тим часом викладають відео пожеж і змагаються у різноманітності обсценної лексики.

 

Фото каналу Супернова+.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»