Руханка – на М1, алгебра – на каналі «Рада». МОН опублікувало канали, на яких транслюватимуть уроки

ОСВІТА
01.04.20 - 14:34

З 6-го квітня о 10.00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» - уроки з 11-ти предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Транслюватимуть уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

 

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

 

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10.00.

 

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5-го, 6-го, 7-го, 8-го, 9-го, 10-го, 11-го класів, а також загальний розклад онлайн-школи.

 

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

 

«Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись. Залишаємось вдома! Вчимось вдома!», - підкреслюють у МОН.

 

Фото пресслужби МОН.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: