Саксаганський район переміг на Кубку Гурова з баскетболу серед жіночих команд

05.03.20 - 13:43

Сьогодні у ДЮСШ №10 відбулися фінальні ігри 20-го Кубка Вадима Гурова з баскетболу серед жіночих команд, присвяченого Міжнародному жіночому дню.

У фінальному поєдинку зійшлися Металургійний та Саксаганський райони.

Перемогу здобули спортсменки Саксаганського району з рахунком 38:30, а срібло заслужили дівчата з Металургійного.

Третє місце розіграли між собою баскетболістки з Інгулецького та Довгинцівського районів (22:30). Спортсменки з Довгинцівського району приміряли бронзові нагороди.

За результатами турніру, судді визначили найкращу центрову змагань. Нею стала спортсменка з Довгинцівського району Вікторія Матвієнко. Кращою захисницею стала Орина Полян із команди Саксаганського району, а найкращою нападницею визнали Юлію Самохіну - баскетболістку з Металургійного.

Переможці отримали кубки, медалі, дипломи та цінні призи. А всім командам вручили баскетбольні м’ячі та солодощі.