СБУ та екологічна інспекція оглянули цехи  "АрселорМіттал Кривий Ріг" у справі "Екоцид"

ЕКОЛОГІЯ
04.09.19 - 8:55

Учора СБУ провела огляд цехів "АрселорМіттал Кривий Ріг" у межах розслідування справи екоциду. Як повідомляють на підприємстві, представники СБУ провели огляд вуглепідготовчого, коксового цехів, а також цехів уловлювання та сіркоочищення коксохімічного виробництв.

"На підприємство допущено 11 представників СБУ у супроводі фахівців головного управління екологічної інспекції та Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України", - заявили на АМКР.

 

Огляд проводився на підставі постанови Бабушкінського районного суду м. Дніпра в межах розслідування кримінальної справи по статті 441 КК України "Екоцид".

 

Співробітники СБУ вже приходили з обшуком на підприємство для перевірки радіаційного фону на новій машині безперервного лиття заготовок, пусконаладку якої після цього було припинено.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ відкрила кримінальну справу стосовно гірничо-металургійного комбінату "АрселорМіттал Кривий Ріг" за статтею 441 Кримінального кодексу України "Екоцид".

 

«Арселор» підозрюють у порушенні правил екологічної безпеки, яке, на думку слідчих, відбувається ще з 2015 року, та недопуску державної інспекції для перевірки дотримання норм законодавства на підприємстві.

Правоохоронці вважають, що підприємство отруює довкілля токсинами мінерального і штучного походження. Це може призвести до незворотних змін у навколишньому середовищі. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: