СБУ затримала криворізьких "ждунів": комуністи та партійці "Русі єдиної" готувались до захоплення влади в Україні

КРИМІНАЛ
14.12.22 - 15:30

СБУ провела обшуки в офісах та помешканнях представників заборонених комуністичної партії та політичної партії «Русь єдина» у Кривому Розі, Києві та Дніпрі. У "ждунів" знайшли зброю, георгіївські стрічки і прапори країни-агресора, виявили цілі склади з прокремлівською літературою, агітками з символікою тоталітарного режиму срср і «методички» російських пропагандистів.

У цих методичках рашисти закликають до підтримки окупаційних угруповань рф і надають «рекомендації» щодо насильницького захоплення влади в Україні.

 

Комуністи та представники "Русі єдиної" планували використати весь «арсенал» пропагандистських засобів для агітаційно-масових заходів на підтримку ворога у разі захоплення Києва і Дніпропетровщини.

 

Вилучені матеріали направили на експертизу. Розпочате кримінальне провадження за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади), - інформують співробітники СБУ.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: