Секретна реконструкція. Міську комісію знову не пустили на територію парку «Гданцівський» (ОНОВЛЕНО)

        Сьогодні о 14:00 представники міської робочої групи приїхали до парку «Гданцівський», де ведеться реконструкція, щоб побачити на власні очі, як ведуться роботи та перевірити інформацію, викладену у численних скаргах мешканців (щодо вирубки зелених насаджень, будівництва автомобільного майданчика, огородження території парку). Втім, потрапити на територію парку, віднедавна обнесеного парканом, не вдалося і цього разу. Нагадаємо, перша спроба перевірити парк відбулася 4 травня. Тоді комісію на чолі з заступником мера Кривого Рогу на територію парку не пустила поліція.

     Всі деталі – у сюжеті:

     Цього разу у складі комісії також були представники влади (начальник УБЖП Іван Карий, заступник мера Андрій Полтавець, начальник управління екології Світлана Охотнікова) та міської громади.

    Начальник УБЖП І. Карий телефоном зв’язався з керівником фірми підрядника – Олегом Цурканом, однак той повідомив, що він у Дніпрі і не може зараз зустрітися з комісією.

      На місце було викликано поліцію, щоб зафіксувати факт недопуску на об’єкт. На другому вході також пройти не вдалося.  Один з мешканців приватного сектору дозволив активістам скористатися його двором, щоб зайти через хвіртку до парку. Однак представники громади зустріли опір невідомих, які з території парку розпилили на людей порошкоподібний газ із вогнегасника. Одна з постраждалих - Василина Нікульнікова - заявляє, що поліція не хоче актувати напад, і звертається до правоохоронців із заявою дослідити розпорошену речовину, а також дати правову оцінку діям невідомих охоронців парку.

"Коли я зайшла в парк, до мене підбігло більше п'яти осіб, схопили мене за руки, за ноги й почали тягнути. А коли я почала верещати, вони мені в обличчя розпилили якусь рідину білого кольору. Я почала задихатися, тому мені допомогли вийти з цієї території. Я звернулася до слідчого, щоб він провів огляд місця події, щоб можна було відібрати зразки тієї речовини, якою мені пошкодили дихальні шляхи, мою шкіру. Але він відмовився це робити. Він вважає, що може виконувати на власний розсуд ті дії, які вважає за потрібне", - розповіла нашим журналістам Василина Нікульнікова.

    "За фактом недопуску міської комісісі на територію парку поліцейськими було складено протокол. Ну, а далі вже будемо дивитися, як правоохоронні органи будуть розглядати це питання", - зауважив начальник управління благоустрою та житлової політики І. Карий.

    Нагадаємо, ініціатором реконструкції парку є нардеп від блоку П. Порошенка Костянтин Усов.

    Ми слідкуємо за розвитком подій. Деталі - в сюжеті програми "Цей день", сьогодні о 20:30.