Серцева недостатність. На службі в ЗСУ помер криворізький воїн Сергій Попов

ЖАЛОБА
23.06.24 - 10:01

4-го червня 2024 року на службі в ЗСУ помер криворізький воїн Сергій Попов. Причиною смерті солдата мінометної батареї механізованого батальйону стала серцева недостатність, - повідомляють на «АрселорМіттал Кривий Ріг», де Сергій працював до війни.

В онлайн-газеті «Металург» розповіли, що молодий чоловік трудився на підприємстві підручним сталевара конвертерного цеху. А 4 грудня 2023 року його призвали боронити Батьківщину.

 

Як повідомив старший майстер зміни Олександр Новак, Сергій Попов працював на установці позапічної обробки сталі.

 

«Це важка робота, пов’язана з чималим фізичним навантаженням та контактом з високою температурою, – говорить Олександр Новак. – Я кілька років працював поруч із Сергієм Поповим, але жодного разу не чув, щоб він скаржився чи нарікав на труднощі. Навпаки, Сергій мав веселу вдачу, вмів пожартувати у складних ситуаціях, підбадьорюючи себе і колег. Роботу виконував сумлінно й професійно. Сергій вчився у досвідчених колег, вдосконалював майстерність, хотів стати сталеваром. Молодий та завзятий, він хотів жити, творити, варити сталь та досягати нових рівнів. Гірка, непоправна втрата для нас усіх».

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: