Серед проектів "Громадського бюджету" - допомога вагітним жінкам і дітям з ВІЛ

    У місті триває голосування за проект "Громадський бюджет 2018". Участь у ньому беруть 107 різноманітних заявок, запропонованих активними криворіжцями, які мріють змінити Кривий Ріг на краще.

БО "БТ "Мережа м. Кривий Ріг" пропонує підтримати проект № 154 "Забезпечення медикаментами та товарами медичного призначення ВІЛ- інфікованих вагітних та їхніх дітей".

"Тільки за останні 9 місяців у Кривому Розі 111 дітей поставлено на диспансерний облік у СНІД-Центрі. Це дітки від 0 до 14 років. Четверо з них вже у стадії СНІДу. Загалом у нашому місті на диспансерному обліку перебувають 490 дітей, з якіх 36 - в останній 4-й стадії. Ці маленькі люди - наше з вами майбутнє. Давайте зробимо його здоровим та щасливим! Треба просто натиснути кнопку "Проголосувати" і віддати свой голос", - звертається до криворіжців директор БО "БТ "Мережа м.Кривий Ріг" Елла Соколюк.

Нагадаємо, кожен криворіжець має змогу обрати цікавий та корисний, на його думку, проект і проголосувати за нього в електронному або письмовому вигляді.

Відповідно до результатів голосування, проекти-переможці будуть профінансовані та реалізовані коштом міського бюджету.

Голосування триватиме до 23:59 20 листопада 2017 рокуза посиланням https://gb.kr.gov.ua