Серед проектів конкурсу "Громадський бюджет 2018" - сучасна інтерактивна бібліотека нового покоління

      Залишився тиждень до закінчення голосування за проекти у рамках конкурсу "Громадський бюджет 2018".

Про підтримку свого проекту № 76 просить криворіжців Покровський (Жовтневий) ліцей.

Його метою є створення сучасного інтерактивного публічного простору бібліотеки нового покоління, підвищення інтересу учнів до бібліотеки засобами інноваційних інформаційних технологій.

Проектом передбачено створення сучасного бібліотечно-інформаційного центру, оновлення матеріально-технічної бази та бібліотечного фонду, створення медіатеки - фонду навчальних і методичних посібників, що складаються з відеофільмів, звукозаписів, комп’ютерних презентацій.

В результаті реалізації цієї ініціативи буде створено якісно нові умови для навчання, позаурочної діяльності, організації дозвілля дітей.

Бібліотека ліцею нині є складовою частиною світової інформаційної інфраструктури. Вона безпосередньо бере участь у формуванні інформаційного простору закладу, є виробником власних інформаційних продуктів, надає вільний доступ до світових інформаційних ресурсів соціальної пам’яті людства, відповідно до інформаційних потреб часу.

Автори переконані у необхідності організовувати зручний пошук інформації для користувачів бібліотеки ліцею, для її оперативного використання та вільного доступу.

Нагадаємо, кожен криворіжець має змогу обрати цікавий та корисний, на його думку, проект і проголосувати за нього в електронному або письмовому вигляді.

Відповідно до результатів голосування, проекти-переможці будуть профінансовані та реалізовані коштом міського бюджету.

Голосування триватиме до 23:59 20 листопада 2017 року за посиланням https://gb.kr.gov.ua