Сертифікати та безкоштовна діагностика: у Кривому Розі лікарів сьогодні навчають провідні медики-науковці

ЗДОРОВ'Я
05.12.19 - 13:14

Сьогодні протягом дня в Палаці культури Металургів відбувається наймасштабніша конференція регіону. Асоціація превентивної та антиейджинг-медицини проводить велику регіональну тренінг-програму для лікарів Кривого Рогу, Дніпра та Кропивницького.

Учасників заходу привітали начальник міського управління охорони здоров’я Костянтин Мурашко та доктори медичних наук, професори В. Потабашний та І. Головач.

 

Провідні лікарі-науковці з Києва, Дніпра та Запоріжжя розповідають про сучасні методики профілактики, діагностики та лікування поширених захворювань у 5-ти блоках.

 

Навчання відбувається одночасно на двох локаціях, лікарі регіону мають можливість самостійно обрати найцікавіші для них теми.

 

До уваги учасників заходу – виставка компаній та професійна вікторина, організовані безкоштовні вимірювання: проведення УЗД колінних суглобів, глюкометрію, визначення індексу маси тіла, артеріального тиску, денситометрію.

 

Учасники програми отримають 3 сертифікати: про участь у науковій програмі, у тренінг-програмі та сертіфікат дійсного члена ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини».

 

Передбачені й особливі відзнаки: професійне фото на тлі пресбанера з розміщенням у галереї журналу «Мистецтво лікування»; моментальне фото; інтерв’ю для журналу.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: