Серйозна інтрига в криворізькій політиці. К. Павлов: «Наша мета - перемога. Наша позиція - захищати інтереси трудового Кривбасу»

ОФІЦІЙНО
18.08.20 - 16:12

Лідером провідної партії - Опозиційної платформи «За життя» - в Кривому Розі обраний Костянтин Павлов, добре відомий криворіжцям як молодий ефективний політик, меценат, господарник і менеджер.

Партія заявила про намір брати участь у виборах до міської та районної рад Кривого Рогу, спираючись на підтримку трудових колективів Кривбасу і всіх криворіжців.
Костянтин Павлов - один із найвідоміших і ефективних політиків Кривого Рогу. Пройшовши шлях від електрослюсаря на Південному ГЗК, він двічі обирався криворіжцями представляти їхні інтереси у Верховній Раді 7-го і 8-го скликань. 

 

За його участі і підтримки, в місті реалізовані сотні проєктів - від освітлення вулиць і відкриття спортивних об'єктів до створення офтальмологічного центру та Університету третього віку. Тому підтримку цього рішення висловили всі учасники міської конференції Опозиційною платформи «За життя», яка відбулася 18 серпня в Кривому Розі.
«Моя позиція незмінна - представляти і захищати інтереси всіх криворіжців, незалежно від політичних поглядів. І як завжди, багато працювати для рідного міста. Є багато ідей і креативних проєктів. Ми йдемо на вибори міської та районної рад. Наша мета - перемога. Інших цілей сильна і впевнена в собі команда просто не може ставити перед собою», - сказав Костянтин Павлов.

 

На думку учасників партійної конференції, лідерство К.Павлова у міській команді ОПЗЖ - це сильне рішення, яке піде на користь, в першу чергу, жителям Кривого Рогу.
«Ми завжди були командою прагматиків і професіоналів. В особі Костянтина Павлова партійна організація отримала сильного лідера, який зможе розкрити потенціал нашої команди», - сказав делегат конференції Олег Жицький.

Участь у роботі конференції взяв співголова партії Опозиційна платформа «За життя» Вадим Рабинович. Він висловив упевненість в тому, що вибори до органів місцевого самоврядування будуть успішними для партії.
«Наш головний політичний принцип - захищати інтереси простої людини - людини праці. І в нашу команду приходять тільки ті політики, які поділяють наш підхід. Костянтин Павлов - такий політик. Працюючи депутатом Верховної Ради, він керувався, в першу чергу, інтересами своїх прямих виборців, жителів Кривого Рогу. Майбутні вибори - це шанс для міста. Перемога партії на виборах до міської та районних рад дозволить створити команду, яка забезпечить видимі результати», - заявив В. Рабинович.

Опозиційна платформа «За життя» - українська політична партія, яка виступає за мир, правову державу, ефективну владу, політичний і економічний прагматизм, сильну соціальну політику.
На парламентських виборах 2019 року ОПЗЖ посіла друге місце у всіх округах Кривого Рогу.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: