Ще 60 діб під вартою. Триває суд над «криворізьким маніяком»

РЕЗОНАНС
19.11.19 - 15:23

Сьогодні у Жовтневому районному суді відбулося чергове засідання у резонансній кримінальній справі так званого «криворізького маніяка».

Колегія суддів продовжила термін запобіжного заходу підозрюваному громадянину Б. у вигляді тримання під вартою ще на 60 днів. Судді врахували високий ступінь небезпеки скоєних злочинів та їхню кількість, а також відсутність у підозрюваного міцних соціальних зв’язків та вірогідність вчинення нових злочинів.

 

Як ми писали, на минулому засіданні вже завершили дослідження письмових доказів сторони обвинувачення, які налічують 10 томів кримінального провадження, допитали п’ятьох із 6-ти потерпілих та 4-х свідків сторони обвинувачення та розглянули відеоматеріали справи.

 

Нагадаємо, торік навесні та на початку літа у нашому місті було скоєно 6 нападів на дівчат та жінок віком від 18-ти до 38-ми років.

 

Зловмисник нападав на них, ґвалтував і грабував. Дві жінки були убиті (задушені).

 

Влітку 2018 року правоохоронці заявили, що затримали підозрюваного у серії цих злочинів – 35-річного громадянина Б.

 

Йому інкримінують звинувачення за 6 статтями Кримінального Кодексу України: 115 «Умисне вбивство», ч. 2 ст. 15 – ст. 152 «Закінчений замах на зґвалтування», ст. 152 «Зґвалтування», ст. 153 «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом», ст. 187 «Розбій».

 

Наступне судове засідання призначили на 2 грудня.

 

Нагадаємо, судовий розгляд здійснюється у закритому судовому засіданні, оскільки справа пов’язана зі злочинами проти статевої свободи та статевої недоторканності особи.

 

Деталі справи «маніяка» ми повідомляли тут.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: