Що приготувати з м’яса?

РЕКЛАМА
23.11.23 - 17:00

Сьогодні придбати свіже і якісне м’ясо не проблема. На novus.online представлено десятки видів цього продукту, та ще й з доставкою Києву та передмісті. Хазяйки сьогодні частіше постають перед труднощами вибору страви, яка буде цікавою, новою, корисною та смачною. Професійні кухарі рекомендують обов'язково враховувати особливості, щоб купити м'ясо та приготувати його правильно.

Особливості готування різних сортів продукту

 

Приготування різних видів м'яса вимагає особливих підходів через унікальні властивості та структуру:

 

Яловичина

 

З нього можна приготувати стейк потрібної ступені просмажки (для цього обов'язково необхідно підібрати правильну частину). Популярні гуляш та тушкована яловичина, що готуються при низькій температурі протягом довгого часу для досягнення м’якості м’яса та насиченості смаку.

 

Свинина

 

Жирне та м'яке м'ясо, з якого можна приготувати соковиті страви. З нього виходить добра печеня з овочами (важливо враховувати час готування та регулювати температуру, щоб не пересушити). З продукту готуються також різноманітні котлети, мітболи, рулети та ін. Серед переваг свинини – можливість швидкого приготування та додавання різноманітних спецій.

 

Баранина

 

Специфічне за смаком та запахом м’ясо, що вимагає особливого підходу приготування. З нього готують страви на грилі, на пательні та духовці, тушкують із соусом та овочами. Головне правильно застосувати спеції при маринуванні та тепловій обробці, щоб страва була смачною та ароматною.

 

Кожен вид м'яса вимагає уваги до температури, часу готування та специфічних прийомів обробки.

 

Правильний підхід до м'яса птиці

 

Найчастіше українці готують таку птицю:

 

  • Курка – один із найрозповсюдженіших видів м'яса через простоту, швидкість приготування, користь, легкість та різноманіття рецептів. З цього м'яса готують котлети, печеню, шашлик. Птицю запікають цілою та частинами, з додаванням спецій, соусів, овочів та фруктів. 

  • Качка – темне та жирне м'ясо. Птицю, цілою або частинами, запікають у духовці протягом тривалого часу після кількагодинного маринування. Її також смажать та тушкують. Окремого підходу вимагає качина грудка – компонент вишуканих салатів та основних страв.

Якщо вибрати правильний метод приготування для конкретного виду м'яса, то можна зробити смачні та соковиті страви на кожен день та на свята.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: