Щоб не захворіли в холодних квартирах. Опалювальний сезон для криворіжців подовжать до 15 квітня

КОМУНАЛКА
31.03.20 - 13:28

Опалювальний сезон для криворіжців подовжуємо до 15 квітня, - заявив Юрій Вілкул.

Таке рішення було прийняте міським головою, незважаючи на те, що середньодобова температура в березні протягом 8 днів перевищувала +8 градусів, а за законом опалення припиняється, коли така температура тримається три дні.

 

«Насамперед, маємо думати про здоров’я та безпеку криворіжців. За прогнозами, вночі ще може триматися мінус. Вимкнемо опалення, будинки дуже швидко охолонуть, що, в свою чергу, призведе до нової хвилі захворювань на ГРВІ. А це вкрай небезпечно зараз! Багато людей, які відповідально підходять до карантину, перебувають удома. Спасибі їм за це. Але якщо стане в квартирах холодно, то містяни можуть захворіти або ж просто почнуть виходити на вулицю. Щоб не допустити загострення ситуації з вірусною інфекцією та захистити мешканців, я прийняв рішення - подовжити опалювальний сезон до 15 квітня», -  сказав Юрій Вілкул.

 

Нагадаємо, Кривий  Ріг – перше місто в Україні, яке вже розпочало підготовку до нового опалювального сезону-2020. За розпорядженням мера, створений штаб з підготовки до осінньо-зимового періоду. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: