Школа радості для дитини. Криворізькі педагоги організовують заходи EdCampKryvyiRih

ОСВІТА
15.05.19 - 9:39

17 травня у КЗШ №114 відбудеться афілійована міні (не)конференція EdCampKryvyiRih "Школа радості для дитини – школа творчості для вчительства".

Участь у ній візьме 261 педагог із 20 областей України.

 

Запрошені 29 спікерів – експертів та вчителів із Києва, Харкова, Херсона, Одеси, Черкас, Кропивницького.

 

Серед експертів - 8 представників Кривого Рогу (Володимир Казаков, Наталя Хараджян, Світлана Кліменко, Наталя Любченко, Наталія Мостепан, Людмила Хорькова, Ілона Дєрусова, Наталя Гарбуз).

 

Працюватимуть 23 майстер-класи та 15 фотозон. Крім паралелей експертів та учителів, передбачена також і секретна сесія (від учня - випускника). 

 

Партнерами заходу виступили «Криворізька фундація майбутнього», Благодійний фонд Дмитра Шпенова «Добра справа», кампанія «Всеосвіта», видавництва «Підручники та посібники» та «Ранок».
 

Принципи EdCamp: безкоштовність, вільна ініціатива, незалежність, програма визначається у день проведення, кожен може стати спікером, діє закон «про дві ноги».

 

Протягом року в Україні було проведено 54 заходи – міні EdCamp. Національна (не) конференція відбудеться 7-8 липня в Харкові.

 

Довідково. Рух EdCamp виник у 2010 році у Філадельфії – США. Україна приєдналася до нього 5 років тому. Вона - на другому місці у світі за кількістю учасників.

Зараз понад 20000 освітян є учасниками заходів, що формує агентів змін, відповідальне вчительство. Гасло руху – всі зміни в освіті починати треба з себе.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: