Школярка з Дніпропетровщини душить котів, відриває хвости і виколює очі

Канал "Дніпро.Оперативний" повідомляє, що це та сама дівчина, яка вже була торік у центрі скандалу. За жорстоке поводження з тваринами на неї тоді відкривали кримінальне провадження, а матері виписали штраф.
У листуванні дівчина підтвердила, що відривала котам хвости і виколювала очі, отримуючи від цього насолоду.
Якщо це та сама підлітка, то своє жорстоке «хобі» вона так і не покинула. У мережі вимагають як слід покарати живодерку та її батьків.
Поліція Павлограда встановила особу школярки. За фактом жорстокого поводження з твариною відкрили кримінальне провадження.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua