Шоумен Олександр Скічко може стати новим губернатором Черкащини

ОФІЦІЙНО
20.01.21 - 14:44

Сьогодні на засіданні Кабмін підтримав кандидатуру народного депутата від партії "Слуги народу" Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. 

Після співбесіди в режимі відеоконференції урядовці проголосували за призначення Скічка. Шоумен у ході співбесіди нагадав, що має вищу економічну освіту та вільно володіє англійською мовою.  

 

Торік Скічко в якості депутата брав участь у розробці стратегії розвитку Черкаської області, яка є для нього рідною, а тому, за його словами, проблеми та потенціал цього регіону він добре розуміє. 

 

Першочерговими своїми завданнями на посаді губернатора Скічко назвав боротьбу з коронавірусом, підготовку до вакцинації населення, розвиток програми "Велике будівництво". Він відзначив великий туристичний потенціал області  і проблеми з переробкою сміття, які треба вирішувати.

 

Відтак, указ про призначення нового губернатора ще повинен підписати президент Володимир Зеленський.

 

До початку політичної кар'єри Скічко був відомий як шоумен і телеведучий. Зараз він член комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури (займає пост голови підкомітету з питань залізничного транспорту).  Крім того, депутат від "СН" - заступник члена Постійної делегації України в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

 

Фото з мережі Інтернет. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: