Штаб допомоги на Східному: документи, заявки, будматеріали, психологічна підтримка

ВАЖЛИВО
14.03.24 - 14:07

У штабі допомоги постраждалим на Східному-1 – велелюдно. Люди оговтались від пережитого страху й розпачу і звертаються до фахівців по всебічну допомогу.

Від самого початку на місці трагедії – Громадська організація «Егіда-Центр».

 

«Допомагаємо вставити вікна, роздаємо плівку, надаємо психологічну підтримку, - каже представниця ГО Валентина Темченко. - Звертаються з питаннями щодо документів, питають, де їм жити та як пережити цей страх. З’ясовуємо, яка сама потрібна допомога, даємо свої контакти для більш детальної допомоги. Щоб прийти до тями, рекомендуємо людям дихальні вправи, радимо не закриватися, а ділитися своїм болем, розмовляти з іншими людьми, прийняти свій стан таким, який він є».

 

Чимало криворіжців привели своїх діток задля психологічної допомоги.

 

«Велика подяка кафе «Дарина», хоч вони й самі постраждали, але надали місце для роботи наших психологів. Продовжуємо всіх годувати, нам допомагають і партнери ДонДУВС, і благодійні фонди, зокрема «Міжнародний медичний корпус». Велика вдячність усій громаді Кривого Рогу, бо наших власних запасів продуктів вистачило на 3 години. Сюди привозили продукти і Сітісервіс, і Довгинцівський райвиконком, і Віконда одна з перших, і Ольга Бабенко допомогла харчами. Все розходиться швидко, всіх запрошуємо, бо у людей велика біда», - каже координаторка ГО «Егіда-Центр» Лариса Сидоренко.

 

Уже другий день з постраждалими працюють адміністратори мобільної «Візи».

 

«Надаємо консультацію, допомогу щодо повідомлення про пошкоджене майно в застосунок Дія, також з оформлення заявки на компенсацію за програмою Є-відновлення. Проводимо дії щодо реєстрації нерухомого майна. Потік людей збільшується - за пів дня ми прийняли майже 100 людей», - каже Ірина Матюшенко, завідувачка сектору виїзного обслуговування.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: