Штаб допомоги постраждалим криворіжцям працюватиме у гімназії сьогодні і завтра до 17.00

Тетяна Владимирова, начальниця районного управління праці і соцзахисту населення запрошує усіх, чиє житло пошкоджене ракетною атакою, звертатись до Штабу допомоги.
«Штаб працює ще з ночі у найближчій гімназії. На тепер, вже звернулися 13 людей. Видаємо будматеріали. На місці працюють фахівці гуммісії Проліска. Будемо працювати до 17.00 сьогодні і завтра».
Комунальні бригади допоможуть тим, кому це потрібно.
Нагадаємо, вчора пізно ввечері окупанти атакували наше місто балістикою. Пошкоджені багатоквартирні житлові будинки, лікарня, школа, 10 авто, об'єкти бізнесу, перебито центральні колектори, лінії електропостачання, тролейбусні тролеї. В результаті удару зупинено одну з котелень. На місці були задіяні всі оперативні та комунальні служби. Роботи вели всю ніч. Вже вдалося відновити рух транспорту, відремонтовано тролеї. Роботи продовжуються.


«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
"Місто допомагає, вже вдруге отримую все необхідне", - криворожанка Марія
"Діти в Україні лягають спати зі страхом", - в ЮНІСЕФ висловили співчуття криворіжцям
"Візьму плівку та буду затуляти. Я живу сама, обидва мої хлопці на війні", - криворожанка після удару ракети