Шукаю тебе! Дві сестри-близнючки живуть у Кривому Розі, але ніяк не можуть знайти одна одну

СОЦІУМ
09.09.21 - 15:27

У Кривому Розі розігралась справжня драма. Дві сестри-близнючки, розлучені ще в дитинстві, живуть в одному місті і не знають одна одну. 

З проханням допомогти розшукати сестру до містян звернулась Лариса Тичинська. Жінка вже багато років знає про існування сестри-близнючки, проте пошуки не дали результату. 

 

«За словами знайомих, «мене» неодноразово бачили у Тернівському районі нашого міста, у маршрутці №231, на оптовому овочевому ринку. Гукали, звертались на ім’я і лише по голосу розуміли, що то не я», - розповідає Лариса.

 

Знайомі розповіли, що її сестра ще 5 років тому мала інвалідність, як і сама Лариса, бо у маршрутці пред’являла пільгове посвідчення. Також відомо, що розшукувана сестра у 2000-х роках займалась ремонтами квартир, її рекомендували як гарну фахівчиню. Знайомі навіть розповідали, що їздили додому до жінки, як дві краплі води схожої на Ларису, нібито вона мешкає на 17-му кварталі. Проте, це було дуже давно, і люди не запам’ятали ні імені, ні адреси, ні телефону.

 

«Чому ж я припинила пошуки? Думала, що раз мене не шукають, то і мені не слід нікого турбувати. Але, як відомо, близнюки до кінця життя пов'язані одне з одним за станом здоров'я. Може, я зможу нам обом допомогти?» - не втрачає надію криворожанка.

 

Якщо ви бачили у місті жінку, схожу на Ларису, телефонуйте +380965375977 (Viber, Telegram, WhatsApp).

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: