Ширше та без обмежень. Затвердили рецептурний збірник для шкільних їдалень 

ЦІКАВО
16.01.19 - 12:40 475

Щоденно діти проводять у школах, в середньому, від 7 до 8 годин. Упродовж дня вони повинні не лише навчатись, а й якісно харчуватись. Учні початкової ланки можуть отримувати сніданок, обід та підвечірок. Старші діти теж можуть харчуватись у школі, але коштом батьків. Проте старшокласники не дуже полюбляють шкільні обіди, надаючи перевагу снекам, булочкам та бутербродам.  
 

Шеф-кухар та кулінарний експерт Євген Клопотенко  вже не раз критикував шкільну систему харчування. У 2017 році він навіть виграв грант у розмірі 314 тисяч гривень на реформування шкільного меню.

 

А вже цього року Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів затвердила його авторський рецептурний збірник для шкільних їдалень.

 

Новиною Євген поділився у Фейсбук:
«Найсолодше та найочікуваніше «бувай» у моєму житті. Система, яка була непохитною впродовж 70-ти років, починає змінюватися. У мене мурахи від цієї думки. Нове шкільне харчування - то не просто інші страви. Це спосіб навчити людину харчуватися по-іншому. Показати, що м‘ята у салатах крута. Що селера та сирий гарбуз - то нормально і дуже смачно. Що ягідні соуси - вони неймовірні разом з м‘ясом. Нове шкільне харчування - це спосіб навчити людину мислити по-іншому. Ширше та без обмежень. Адже їжа повинна виховувати та приносити задоволення».

 

Відтепер за ухваленим збірником можуть готувати у будь-якій школі України.

Книга пропонує 110 перевірених рецептів. Експерт з харчування пообіцяв, що у кінці місяця у групі «Нове шкільне харчування» з‘явиться інструкція щодо того, як освоїти нову систему.

Для цього Клопотенко планує опублікувати текстові та відео-гайди. А у лютому, пообіцяв кухар, варто чекати на новий рецептурний збірник, доступ до якого зможе отримати кожен.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: