Скажи, щоб я побачив: Google запустив додаток для людей із вадами зору

КОРИСНО
15.03.19 - 16:35 608

Корпорація Google запустила Lookout. Це новий додаток для людей із вадами зору. За допомогою штучного інтелекту програма пояснить людині, що відбувається навколо неї. Про це повідомляє інформаційний портал Рlatfor.ma.

Додаток уже доступний для завантаження у Google Play, але поки що для власників смартфонів з операційною системою Android 8.0 та вище, які проживають у США. Та незабаром розробники обіцяють зробити Lookout масовим.

 

Програма може зчитувати об’єкти, текст, знаки, штрих-коди та гроші. Lookout має три режими роботи: дослідження, шопінг та читання. В основному режимі (дослідження) він використовує дані з камери для розпізнавання об’єктів перед пристроєм у реальному часі. Додаток вміє називати об’єкти, подавати звукові та піктографічні сигнали про них, а також вказувати до них напрям. Користувач може налаштувати, наскільки детально алгоритми описуватимуть об’єкти в кадрі.

 

 

У Google попередили, що результати Lookout поки що не завжди будуть «ідеальними на 100 відсотків» і попросили користувачів давати зворотний зв’язок для доопрацювання програми.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: