Скільки коштує паплюжити Батьківщину? СБУ затримала на Дніпропетровщині інтернет-провокатора

АКТУАЛЬНО
11.09.19 - 10:46 317

На Дніпропетровщині співробітники СБУ затримали інтернет-агітатора, який через російські соціальні мережі поширював антиукраїнську пропаганду.

Оперативники спецслужби встановили, що мешканець міста Тернівка Дніпропетровської області в "Однокласниках" поширював інформацію із закликами до порушення територіальної цілісності України та зміни державного кордону.

 

Пропагандист, виконуючи завдання своїх російських кураторів, за обіцяну грошову винагороду також розповсюджував з фейкових акаунтів дезінформацію про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та дій української влади.

 

Розпочато кримінальне провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

 

Аналогічні факти деструктивного інформаційно-психологічного впливу на мешканців України через соціальні мережі були виявлені оперативниками СБУ раніше в Одеському, Сумському та Луганському регіонах.

 

Аналіз отриманих даних вказує, що залучення російськими спецслужбами саме громадян України до проведення спеціальних інформаційних акцій дозволяє надати ефект дійсності.

 

У більшості випадків дописи поєднуються з фейковими публікаціями у підконтрольних РФ ЗМІ або заявами так званих "лідерів громадської думки" з перекручуванням справжніх фактів.

 

Відео нижче.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: