Складні погодні умови очікуються майже по всій території України. Будьте обережні на дорогах

       9 лютого в результаті впливу активного циклону в деяких областях України очікуються складні погодні умови

       Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій з посиланням на прогноз УкрГідрометцентру. 

       Зазначається, що сьогодні сильний мокрий сніг, налипання мокрого снігу та хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см) очікуються в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомиській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях. На дорогах там буде ожеледиця.

       Тим часом у Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській та Харківській областях буде сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледиця і налипання мокрого снігу.

       Патрульна поліція звертається до всіх учасників дорожнього руху із проханням бути максимально уважними та обережними, адже за несприятливих погодних умов зростає ймовірність потрапити у дорожньо-транспортну пригоду.

✔️Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, правил маневрування, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.

✔️Пам’ятайте, що в сильний дощ чи сніг краще зупинитися та перечекати негоду, обов’язково включити аварійну світлову сигналізацію.

✔️Намагайтеся утриматися від поїздок на власному транспорті.

✔️За недостатньої видимості, а особливо в сутінках, водіям і пішоходам рекомендують обов'язково виділити себе на дорозі. Водії повинні завчасно включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи - використовувати світлий одяг і за можливості світловідбивальні елементи.