Скульптуру Love - учасницю легендарного фестивалю Burning Man - встановлюють в Одесі

        В Одесі, біля кінотеатру «Зоряний», встановлюють скульптуру Love, автором якої є місцевий скульптор і художник Олександр Мілов. - Громадське.

Ця філософська композиція була учасницею легендарного фестивалю Burning Man у 2015 році. Про це повідомив сам Олександр Мілов.

За словами художника, встановлення скульптури в Одесі триватиме до 6 або 7 грудня. Після завершення усіх робіт на скульптурі обладнають освітлення.

Повідомляють, що оригінал Love був перевезений до Угорщини, а для Одеси Мілов створив аналогічну скульптуру. Її вага - 4 тонни, висота - 7,5 метра.

Мистецький фестиваль Burning Man щорічно проходить у пустелі Блек-Рок у штаті Невада (Техас). З 1986 року його учасники створюють вражаючі масштабні інсталяції та тематичні табори.

Із року в рік усі квитки на фестиваль розкуповують за лічені хвилини. У 2015-му Burning Man зібрав 70 тисяч відвідувачів.

Протягом тижня в пустелі виставляють оригінальні твори сучасного мистецтва. Кульмінація фесту відбувається після заходу сонця, коли спалюють величезну дерев'яну статую людини. Щороку тему фестивалю змінюють.

Самі організатори визначають подію як експеримент зі створення спільноти радикального самовираження, відмови від грошей, дарування, спільної відповідальності.