"Слуга народу" - йде, а я - поки промовчу". Криворіжець Володимир Зеленський - про балотування в президенти

ЦІКАВО
26.12.18 - 15:08

"Про це зарано говорити, - сказав Володимир Зеленський про своє ймовірне балотування в президенти в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. - Я про це дуже серйозно думаю. Схиляюся..."

Український актор, криворіжець Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю Дмитрові Гордону, що розмовляє про своє ймовірне балотування в президенти з сім'єю, але остаточне рішення ще рано озвучувати. - gordonua.com.

Зеленський підкреслив, що "серйозно думає" про своє висунення на цю посаду. 

Гордон нагадав, що хоча офіційно актор не заявляв про намір балотуватися на найвищий державний пост, у нього, за даними соціологів, один із найвищих рейтингів.

Журналіст перерахував потенційних кандидатів, у яких, на його думку, є шанс вийти у другий тур президентських виборів: це Зеленський, екс-прем'єр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і екс-міністр оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

- Ну і Ґарант чинний може увійти, – додав Зеленський.

- Ґарант поки не входить до цієї трійки... Може, він рвоне ще, – відповів Гордон.

- Але він людина чіпка, – продовжив Зеленський.

- Може, він ще придумає що-небудь креативне, – припустив журналіст.

- Аби тільки не пов'язане з війною. Аби тільки не це! – сказав актор.

Він зазначив, що в питанні ймовірного висунення в президенти для нього дуже важлива думка сім'ї.

"Вони дуже бояться, тому що глибоко розуміють, що я за людина. Глибоко! Вони розуміють, наскільки я гостро, вкрай радикально справедливий до всього. Розумієш, я длубаюся в салаті олів'є... Я та людина, яка може знайти що там, як... І я така людина, що буду до кінця стояти. Вони дуже переймаються через це моє внутрішнє відчуття. Я тобі поясню: у будь-якій ситуації, у яку я потраплю, я завжди буду думати: коли я вийду із цієї ситуації, що буде зі мною? І тому я як мінімум хочу вийти із цієї ситуації таким самим, яким увійшов. Для мене це важливо", – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що насамперед ідеться про ставлення людей до нього.

"Зрозуміло, що в мене є гроші, є нерухомість, є бізнес... Але головне – хто ти. Я внутрішньо себе не хочу втратити. Я хочу, щоб мене поважали люди. Тому що це приємно. Це просто приємно на фізичному рівні. Я ніколи не погоджуся на жодні умови, щоб втратити свої честь і гідність. Ніколи. Тому вони (членисім'ї) і бояться", – сказав Зеленський.

Як приклад він навів діалог із рідними щодо його політсили "Слуга народу", її участі у виборах до Верховної Ради і пошуку партійців.

"Ми добираємо людей, будемо їхати по країні... Ну дійдемо до цього – восени вибори. І дуже хочеться знайти порядних людей, - розмірковує Зеленський. - А уяви собі на секунду, Володю, що ти завів людей туди (зрозуміло, є критерії – щоб вони ніколи не були в політиці, зрозуміло, що я 10 разів буду з ними говорити, дивитися), і вони виявилися... людьми, не хочеться говорити "поганими" – гарними, але приживальцями. Що із цим робити? Прибрати! Повністю. Я поховаю цю партію, відразу, в одним момент, якщо не буде можливості поміняти одного, другого, третього на інших трьох".

Нагадаємо, 22 грудня, під час концерту у Кривому Розі, Володимир Зеленський дав інтерв'ю нашим журналістам, де зізнався, що тримає інтригу щодо своєї кандидатури. 

"Усе дізнаєтесь пізніше", - сказав шоумен нашим кореспондентам.   

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: