«Слуги народу» проти безкоштовного проїзду для криворіжців? Депутати від "СН" не голосували за проєкт

ВАЖЛИВО
27.01.21 - 13:40

За рішення про введення безкоштовного проїзду за «Карткою криворіжця» з 1 травня для всіх мешканців нашого міста «слуги» і «Сила людей» у міськраді не дали жодного голосу.

Попри саботаж цього проєкту депутатами від «Слуг народу» і «Сили людей», сьогодні на сесії депутати міськради більшістю голосів підтримали рішення мера Костянтина Павлова про впровадження для всіх жителів безкоштовного проїзду в комунальному транспорті.

 

«За» проголосували депутати з фракцій «Блок Вілкула «Українська перспектива», ОПЗЖ та ЄС. 

 

За Програмою мера Костянтина Павлова, з 1 січня безкоштовно в тролейбусах, автобусах і трамваях вже їздять працівники закладів освіти, охорони здоров'я, терцентрів, ДЮСШ, установ дошкільної освіти, які знаходяться в комунальній власності міста. Для цього їм був видана «Транспортна картка».

 

У цілому, з початку нового року безкоштовним проїздом, з урахуванням пенсіонерів, школярів, студентів, ветеранів та інших жителів пільгових категорій, користується майже 300 тисяч мешканців. Тепер на сесії підтримали рішення про введення з 1 травня проєкту «Безкоштовний проїзд в міському комунальному транспорті загального користування на підставі багатофункціональної електронної «Картки криворіжця».

 

Таку картку планують надавати криворіжцям на безоплатній основі. Вона буде давати право на безкоштовний проїзд у міському комунальному транспорті.

 

Мер Костянтин Павлов наголосив, що введення безкоштовного проїзду не означає уповільнення програми оновлення муніципального пасажирського транспорту.

«Ми продовжуємо працювати разом з Міжнародною фінансовою корпорацією IFC над важливим інфраструктурним проєктом з придбання 50 нових трамваїв і ремонту трамвайних колій. Крім того, в 2021 році фахівцями КП «Міський тролейбус» будуть продовжені і капітальні ремонти», - зазначив К. Павлов.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: