Слухайте своє! З’явився перший застосунок з українською класичною музикою

ЦІКАВО
21.10.20 - 16:37

У Києві на пресконференції в Укрінформі представили «Ukrainian Live Classic» — перший у світі мобільний застосунок з українською класичною музикою, який розробила Громадська організація Сollegium за підтримки Українського культурного фонду. 

Ukrainian Live Classic – безкоштовний, і вже доступний в Google Play Market та Apple Store. 

 

До сьогодні не існувало у вільному доступі сервісу, в якому можна знайти українську класичну музику, і це спонукало авторів на створення відповідного мобільного застосунку, – зазначив артистичний директор проєкту Ukrainian Live Classic Іван Остапович.

 

Додаток має чітку структуру, що дозволяє обирати музику за стилями, епохами, композиторами тощо. Обкладинка кожного альбому - унікальна, їх розробляв координатор проєкту Володимир Ольшанський. Застосунок двомовний, основна версія — англійська.

 

«Ми розуміємо, що українська класика має набрати нових фарб і вдихнути певної свіжості. Візуальна частина презентує близько 40 композиторів, кожен з яких має своє яскраве оформлення, барви і звукову музичну хвилю – лінійний дизайн, який представляє музику кожного композитора», – розповів Володимир Ольшанський.

 

Застосунок уже має кілька сотень користувачів, яких чимдалі стає більше.

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: