Слюсарі, водії, електромонтери, інженери. Які професії затребувані на Дніпропетровщині

СОЦІУМ
08.05.19 - 14:28 510

Протягом січня-квітня понад 7 тисяч працедавців Дніпропетровщини проінформували службу зайнятості про вільні робочі місця. У порівнянні з торішнім показником, ця цифра зросла більш ніж на 12%. Понад 74% вакантних посад зареєстровані у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Нікополі та Павлограді.

За перші чотири місяці року кількість вакансій, які пропонують працедавці, становила більше ніж 37 тисяч.  У порівнянні з минулим роком, кількість вакансій зросла на 15%. На 1 травня у базі даних служби зайнятості налічувалося майже 8 тисяч вакансій», – наголосила директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

 

Найбільший попит – на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (понад 22%), кваліфікованих робітників з інструментом (майже 19%). Це слюсарі, водії, електромонтери, електрогазозварники, токарі, електрослюсарі.

Затребуваними також виявились працівники сфери послуг, працівники сільськогосподарського сектору, фахівці з досвідом роботи - інженери, лікарі, бухгалтери, вчителі, майстри, економісти та менеджери. Серед найпростіших професій затребувані підсобні робітники, прибиральники, вантажники, кур’єри та двірники.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: