Смертельна ДТП на проспекті Металургів: маршрутка рухалася зі швидкістю 46 км/год, швидкість руху Мазди встановлюють

       Маршрутка, в яку врізалася на великій швидкості Мазда, рухалася зі швидкістю 46 км/год (фото GPS контролю). Швидкість руху Мазди встановлюють, - повідомляє відділ преси та інформації апарату Криворізької міської ради і виконкому.

      Транспортний відділ криворізького міськвиконкому повідомив, що передав до прокуратури дані GPS контролю, який був встановлений на маршрутному таксі для контролю маршруту і швидкості руху.

      З’ясувалося, що швидкість маршрутного таксі в момент, коли її вдарив легковий автомобіль Мазда-6, була 46 км/год.

     Маршрутне таксі марки Мерседес Спринтер було пасажирським, а не переобладнаним з вантажного. Згідно з техпаспортом, його місткість розрахована на 25 пасажирів та 1 водія.

     На момент аварії в салоні було 24 пасажири.

      За інформацією свідків, легковий автомобіль «Мазда-6» перед перехрестям прискорився, хоча виїжджав з другорядної дороги - вулиці Героїв АТО. Тож зіткнення з маршрутним таксі відбулося навіть не на першій, а на другій смузі проспекту Металургів, який є головною дорогою. В результаті маршрутне таксі від удару винесло на зустрічну смугу, де сталося зіткнення з автобусом. На тепер відомо про 8 загиблих та 21 постраждалого. 18 осіб перебувають у лікарні з травмами різного ступеня тяжкості.

     Міська влада забезпечила постраждалих лікуванням, допомога надається сім'ям загиблих.

     Також стало відомо, що за кермом автомобіля «Мазда-6» знаходився 67-річний чоловік з інвалідністю. В результаті аварії він отримав забої і наразі дає свідчення правоохоронцям і проходить судмедекспертизу.

     На місці аварії працюють оперативні служби та правоохоронці.

     Ще відомо, що на середній школі № 4 встановлено відеокамеру, яка зафіксувала рух Мазди. Відео передано в прокуратуру для визначення швидкості руху легкового автомобіля.