Сьогодні 30-у річницю від створення відзначає спецпідрозділ Альфа

ПОДІЯ
23.06.24 - 14:44

Сьогодні 30-у річницю від створення відзначає Альфа - ЦСО «А» СБУ. Голова Служби безпеки Василь Малюк вручив бійцям державні та відомчі нагороди. 

 

Підрозділ Альфа робить щоденний вагомий внесок у майбутню Перемогу, задає високі професійні стандарти не тільки для представників Сил оборони, а й для колег за кордоном. Чимало українців хочуть потрапити до лав Центру, щоб служити і захищати країну.

 

«Всі роки, поки зростала незалежна Україна, так само динамічно розвивалися українські спецпризначенці СБУ. Здобували бойовий досвід, щоб ефективно захищати свою державу. Як бачимо, це був правильний шлях. Тепер ЦСО «А» СБУ виконує надскладні завдання. І за цей час став кращим із кращих, написавши не один абзац історії нашої боротьби і нашої майбутньої Перемоги. Проте ми не зупиняємося на досягнутому, а розвиваємося далі», – зазначив Василь Малюк.

 

Голова СБУ подякував спецпризначенцям за унікальні операції в тилу ворога та високі результати роботи на фронті, зокрема понад 1000 знищених Службою ворожих танків, більшість з яких – результат роботи саме ЦСО «А».

 

«Центр – одна велика оперативно-бойова родина. Це справжній кулак, яким ми щодня даємо по зубах русакам. Тож моє традиційне побажання кожному з вас: нехай кількість повернень із завдань завжди дорівнює кількості бойових виходів. Упевнений, що разом ми обов’язково виженемо ворога з рідної землі та здобудемо Перемогу!» – побажав бійцям ЦСО «А» голова СБУ.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: