Сьогодні бригада Національної гвардії в/ч 3011 відзначає 31-у річницю створення. Вітаємо захисників!

СВЯТО
02.01.23 - 9:47

Сьогодні Криворізька бригада Національної гвардії відзначає 31-у річницю створення.  

Бригада пройшла славетний бойовий шлях з 2014 року - з визволення значної частини Луганської області. Після 24 лютого наші герої пройшли Маріуполь, Вугледар.

 

«Сьогодні наша частина святкує 31-у річницю. За цей короткий час вона пройшла  нелегкий, але славетний бойовий шлях. Багато військовослужбовців пройшли через горнило війни. З квітня 2014 року військова частина обороняла Донеччину: 8 років, до 24 лютого 2022-го й після повномасштабного воєнного вторгнення, наші військовослужбовці незламно стояли на захисті нашої держави. Ми вдячні керівництву Кривого Рогу, яке завжди нам допомагає. Хочу подякувати всім воїнам військової частини, які захищають Криворіжжя. Багато бійців  війна застала в Маріуполі, нашу ротну групу війна зустріла у Вугледарі, частину особового складу - у Кривому Розі. Ми – сильні, незламні, ми на своїй землі і обов’язково переможемо!» - зазначив командир військової частини 3011, полковник Володимир Белоусов.

 

"Коли почалася війна, у Кривому Розі не було військових частин, була лише частина бригади в/ч 3011 зі стрільцями та двома 120-ми мінометами. ТРО – перший батальйон, який лише формувався.  У тому, що Кривий Ріг не був захоплений, дуже велика заслуга Криворізької бригади НГУ. Ми з того часу - разом. Я з великою гордістю також ношу форму нацгвардійця. Бо не можна розділити народ і армію. Частина бригади - це Кривий Ріг, а Кривий Ріг - це частина бригади. Тут несуть службу мужні, сильні та вірні воїни, які забезпечують надійну оборону нашого міста та держави. Хочу подякувати Нацгвардії від міста, від усіх криворіжців!" - привітав оборонців начальник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул.

 

О.Вілкул вручив військовослужбовцям міські нагороди: нагрудні знаки «За заслуги перед містом» II  та III ступенів, Почесні  грамоти та подяки. 

 

"Хочу запевнити, що місто, Військова адміністрація підтримували і далі будемо надавати допомогу нацгвардійцям. Висловлюю глибоку подяку всім, хто гордо носить звання нацгвардійця, сумлінно та самовіддано виконує військовий обов’язок, має відповідальність перед рідним містом, своєю країною. Велика вдячність вам за нелегку, але таку потрібну службу, за мужність та відвагу!" - подякував очільник Військової адміністрації.

 

Як ми писали, бійці Криворізької бригади НГУ відважно визволяли села Херсонщини від ворога.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: