Сьогодні – День Національної гвардії України. Бійців в/ч 3011 відзначили нагородами

СВЯТО
26.03.19 - 9:22

26 березня Україна відзначає День Національної гвардії України. Свято встановлено Указом Президента від 18 березня 2015 року.

Національна гвардія України як самостійна силова структура існувала з 1991 по 2000 рік. У зв’язку з загостренням ситуації в Криму та у східних регіонах України, було прийнято рішення відновити Національну гвардію. Вже 13 березня 2014 року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну Гвардію України».

 

До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один із найважчих моментів у новітній історії країни.

 

З квітня 2014 року особовий склад НГУ брав участь у Антитерористичні операції на сході і півдні України. За цей час майже 5 тисяч  військовослужбовців Національної гвардії були нагороджені за мужність і героїзм, із них близько 100 нагороджені державними нагородами посмертно.

 

Відзначили 5-ту річницю створення НГУ й у військовій частині 3011 Кривого Рогу. З вітальним словом до особового складу звернувся командир військової частини полковник Олександр Аленін. З нагоди професійного свята військовослужбовців відзначили грамотами, подяками та черговими військовими званнями. Також відомчою відзнакою Національної гвардії нагрудним знаком "За доблесну службу" нагородили командира патрульної роти на автомобілях лейтенанта Володимира Ластовецького.

 

Сердечно вітаємо нацгвардійців зі святом!

 

Фото зі сторінки військової частини у Facebook.

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: