Сьогодні Кривий Ріг вшановує земляків - загиблих бійців АТО

Сьогодні, 14 червня, мешканці нашого міста схиляють голови у жалобі за загиблими земляками - криворізькими бійцями АТО.
Відповідне рішення «Про встановлення Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України» вперше в Україні було прийняте виконкомом Криворізької міської ради від 08.06.2016.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року, близько 01:10 під час заходу на посадку в аеропорті Луганська двома ракетами з ПЗРК був збитий військово-транспортний літак ЗСУ.  

Цей терористичний акт вчинили бойовики так званої ЛНР. На борту літака перебувало 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу. В результаті обстрілу усі вони загинули.  Загибель 49 військових стала тоді першою і найбільшою втратою від початку АТО.

Серед 49 загиблих десантників шестеро були криворіжцями - солдат Ілля Гайдук; стрілець-зенітник Станіслав Дубяга; командир взводу, старший лейтенант Валерій Алтунін; командир відділення, молодший сержант Павло Коснар; старший солдат Антон Самохін і сержант Євгеній Рєзніков.

Ці бійці, які поклали свої життя за цілісність і незалежність нашої держави, посмертно нагороджені медалями «За жертовність і любов до України». 

Сьогодні у місті відбудуться жалобні заходи з пошанування полеглих.
Ми пам'ятаємо вас, хлопці! Вічна слава Героям України!