Сьогодні місто привітало визволительку Кривого Рогу Валентину Погорілову

СОЦІУМ
21.02.20 - 14:09

Напередодні 76-ї річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників місто вшановує героїв, які боронили криворізьку землю від ворога, – повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

Серед криворізьких ветеранів Другої світової війни – 112 фронтовиків, в тому числі – визволителька міста Валентина Погорілова, учасниця бойових дій, фронтова медична сестра, ветеран праці. Мер Юрій Вілкул і радник міського голови Костянтин Павлов особисто відвідали та привітали Валентину Іванівну. Вони вручили ветеранці подарунок від міста і квіти.

 

Валентина Погорілова у воєнні роки служила фронтовою операційною медичною сестрою. Брала участь у боях на території України, Молдови, Югославії, Угорщини. У 1945-му році була поранена. Після війни Валентина Іванівна присвятила життя порятунку людей, працювала медсестрою більше 50-ти років.

 

«Так, було складно і страшно, але ми не думали про страх, було тільки одне бажання – перемогти! Було все: і біль, і смерть, і радість, і любов. Так я зустріла своє кохання, і ми разом прожили більше 60-ти років. Зараз у мене є онука, підростають двоє правнуків та 2 праправнуки. І це моє щастя», - поділилася криворізька визволителька.

 

Вона подякувала керівництву міста за турботу і підтримку.

 

«Для кожного з нас слово «ветеран» – це гордість і повага. Ваш подвиг у воєнний час і післявоєнна праця з відновлення міста буде для нас прикладом. Ми шануємо ваш героїзм та мужність», – звернувся до Валентини Іванівни міський голова.

 

«Ми давно знайомі з Валентиною Іванівною. Такі люди, як вона – справжній золотий фонд нашого міста, безцінне джерело пам’яті, знань і досвіду. А ще – тих життєвих принципів, яких ми обов’язково повинні дотримуватись – мужності і любові до рідної землі», – додав радник міського голови Костянтин Павлов.

 

Завтра о 10.00 у місті розпочнуться урочистості біля Меморіального комплексу на проспекті Миру.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: