Сьогодні - Міжнародний день собак! Кілька цікавих фактів про хвостатих улюбленців

СВЯТО
02.07.20 - 12:57

Міжнародний день собак відзначають 2 липня, започаткували це свято у США. В Україні цей день ще маловідомий, але набуває поширення у соціальних мережах.

Чотирилапі поруч у різні життєві моменти, додають у життя своїх господарів позитиву та вміють бути вірними друзями.

 

Кілька цікавих фактів про хвостатих улюбленців:

 

1. Відбитки собачих носів унікальні, тому їх використовують для ідентифікації тварини, так само як відбитки пальців - для упізнання людини. Криміналісти нерідко користуються цією обставиною при розслідуванні злочинів за участі тварин і їхніх господарів.

 

2. Собаки можуть прогнозувати шторм. Передбачати погоду їм допомагає відмінний слух: вдесятеро гостріший, ніж у людини.

 

3. Деякі власники домашніх тварин можуть помітити слабкий аромат кукурудзяних чіпсів або попкорна, що тримається навколо їхнього собаки. Це називається "frito feet", і трапляється, коли піт і бактерії накопичуються на лапах.

 

4. У собак 1700 смакових рецепторів. Для порівняння, у людини – 9000.

 

5. Найшвидша собака – грейхаунд за кличкою Стар Тайтл. Її максимальна швидкість – 67,32 км/год. Рекорд не побив ніхто з 1994-го року.

 

6. Рін Тін Тін був першим собакою «зіркою Голлівуду», і, як усі знаменитості, він сам підписував всі свої 22 контракти на фільми – печаткою лапи.

 

7. Собаки уміють водити машину. Новозеландське товариство із захисту прав тварин провело експеримент, у результаті якого троє собак навчилися їздити по прямій на автомобілі і навіть повертати.

 

8. Канарські острови названі на честь собак (від латинського «Canis»), яких обожнювали місцеві жителі. А птахи «канарки» – на честь цих островів.

 

Фото з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: